Stand O'Food City: Virtual Frenzy HD

Windows 8.1 için Hamburger Şehri Kurma Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 420.7 MB
  • Version 1.0
  • Dil İngilizce
  • Firma G5 Entertainment
Stand O'Food City: Virtual Frenzy HD oyunu ile Windows 8.1 işletim sistemine sahip cihazlarınızda oynayabileceğiniz, hamburger hanedanlığınızı kurarak büyütmeye ve müşterilerinize kaliteli hizmet vermeye çalışacağınız eğlenceli bir mobil oyundur.

Stand O'Food City: Virtual Frenzy HD oyunu ile Windows 8.1 işletim sistemine sahip cihazlarınızda oynayabileceğiniz, hamburger hanedanlığınızı kurarak büyütmeye ve müşterilerinize kaliteli hizmet vermeye çalışacağınız eğlenceli bir mobil oyundur.

Eski arkadaşlar olan Ronnie, Nikki ve Clarence yeni restoranlar için mükemmel noktalar bulmak amacıyla Tinseltown'a seyahat ediyorsunuz. Ancak bir engeliniz var. Kötülük düşünen Mr. Torg çalışkan takımın planlarını alt üst etmeye hazırlanıyor ve her zaman ki gibi nöbet tutuyor. Şehir kurma ve strateji oyunlarını harmanlayan oyunda adım adım işinizi kurarak büyütmeye çalışacaksınız. Amacınız en iyi hamburgerleri pişirmek ve müşterilerinize kaliteli hizmet vermek. Bunun için işletmelerinizi, çiftliğinizi ve fabrikalarınızı kurarak ürünlerinizi yetiştirmeli fabrikalar zincirlerinizi oluşturmalısınız. Bu sayede bir çok ödüle sahip olabilirsiniz.

Temel Özellikleri:

- Tamamlamanız gereken 690 zorlu görev

- 591 eşsiz tarif ile müşterilerinize hizmet vermek

- kenti canlandırmak için 123 bina inşa etme

- 43 fabrika ve çiftlik gibi iş kaynakları

- Mükemmel hikaye

İyi Eğlenceler!

Stand O'Food City: Virtual Frenzy HD indir